Розрахунок

В інтернет-магазині R&A оплата за куплені товари проводиться в національній валюті України - гривні. У міжнародній банківській системі українська валюта позначається таким символом - ₴. І цим же символом вона позначена у нас на сайті.

Ми подбали про безпеку платежів і представили найбільш популярні і захищені способи оплати, про які більш докладно сказано в політиці конфіденційності.

У нашому магазині ви можете  за куплений товар розплатитися готівкою або післяплатою, а також через електронну системи оплати. Кожний із способів оплати взаємодіє з усіма варіантами доставки по Україні, що стосується країн СНД і Європи, то є деякі обмеження.


1. Готівковий розрахунок, накладений платіж

Оплата готівкою кур'єру, через сторонню службу доставки

 1. Оплата готівкою (післяплатою) можливо тільки на території України. Виконання замовлення і доставка в країни СНД і Європу здійснюється виключно при 100% - й оплаті.
 2. При виборі оплата післяплатою (готівкою) по Україні для виконання замовлення вам потрібно внести передоплату за замовлений товар в розмірі 50% від суми замовлення. Залишкову частину в розмірі 50% з урахуванням вартості доставки, ви оплачуєте при отриманні товару.
 3. Розплатитися готівкою (післяплатою) ви можете:
  1. кур'єру служби доставки інтернет-магазину R&A (лише по Києву)
  2. кур'єру сторонньої служби доставки наших партнерів (див. Доставка у будь-якому місті України
  3. у відділенні обраної вами сторонньої служби доставки по Україні.
 4. Слід враховувати, що  виборі оплати післяплатою Ви додатково оплачуєте посилку для пересилання грошей і 1-3% від суми післяплати.
 5. Після оплати ви отримуєте товар і чек, який є документом на гарантію, обмін і повернення.

2. Оплата онлайн через LiqPay картами Приват24, Visa, Master Card

Оплата через Приват 24, LiqPay, картами Visa, Master Card

 1. R&A приймає оплату за товари онлайн через LiqPay, де приймаються картки Приват24, Visa і Master Card.
 2. Попередньо ми блокуємо суму замовлення, але вона не знімається з вашої картки після відправки замовлення знімаємо гроші з вашої картки.
 3. Ви отримаєте на пошту чек, як підтвердження платежу, який є документом про зробленої покупки в інтернет-магазині R&A і наших зобов'язань перед вами.
 4. При оплаті online через LiqPay ви не будете оплачувати послуги за накладений платіж, тим самим заощадите і зробите покупку ще більш приємною.
 5. Важливо! Товар, оплачений платіжною карткою, може отримати клієнт, на ПІБ якого оформлений замовлення, тому при отриманні замовлення вам треба мати паспорт або права. 
 6. Також повернення грошових коштів проводити тільки на ту карту з якої було сплачено замовлення.