Гарантії обмін, повернення

В інтернет-магазині R&A представлені тільки оригінальні вироби. В нашому асортименті ви не знайдете підробок, реплік або китайських копій, тільки офіційна брендова продукція. Також у нас представлені тільки нові колекції цього року. Ми не торгуємо і не пропонуємо вам вироби 2-х і більше річної давності, так як всі свої залишки виробники утилізують або продають у країни 3-го світу, за ціною нижче собівартості.

В умовах доставці ми писали, що представлені на сайті товари поставляються покупцеві зі складу в Києві або зі складів в Америки і Європі. Всі товари є оригінальними і доставлені самими виробниками, тільки в першому випадку це було зроблено заздалегідь, а по-другому, поставляються виключно під ваше замовлення.


1. Гарантії якості та гарантійні зобов'язання

 1. Оригінальність виробів, що купуються у нас, В можете підтвердити по фірмовій упаковці, брендовим биркам і наклейкам, а також по інвойсом виробника, який ви можете отримати поштою у вигляді фотокопії (оригінал рахунку не висилається покупцю, так як він необхідний для дотримання процедури обміну або повернення товару).
 2. На всі товари інтернет-магазину R&A гарантія від виробника, яка відповідає європейським і світовим стандартам. Виробник несе всю відповідальність за якість товару і забезпечує його обмін і повернення.
 3. Підтвердженням гарантійних зобов'язань є відправлене на вказану електронну адресу покупцем лист з номером замовлення та всією інформацією, а також чек, виданий при отриманні товару або після оплати на сайті.
 4. згідно "Закону Про захист прав споживачів" ви маєте право обміняти або повернути товар протягом 14-ти календарних днів. 
 5. Згідно того ж "Закону про захист прав споживачів" постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р. товари певної групи, а також товари неможливість обміну чи повернення, яких прописано в Договір оферти і підтверджено покупцем при оформленні замовлення, обміну чи поверненню не підлягають або процедура регулюється цими правилами.

2. Обмін, повернення товару

 1. 100% обмін та повернення товарів доставляються зі складу в Києві, з Америки, Європи Якщо при отриманні товару у відділенні перевізника або від кур'єра ви виявите невідповідність опцій на бирці виробу (розмір, назва кольору і т. д.) і опцій товару зазначений у замовленні, а також дефект або пошкодження виробу цей товар ви можете повернути, обміняти на такий же, замовити інший або залишити собі і отримати знижку. У цьому випадку обмін або повернення вважається з вини виробника і всі витрати за пересилання товару на склад від куди він відправлявся проводиться за рахунок виробника.
 2. Якщо ви отримали виріб в відділенні перевізника або кур'єра, у вас є 14 днів на обмін або повернення. У цьому випадку обмін або повернення виробу вважається за особистими мотивами покупця і зворотна доставка товару на склад з якого був відправлений за рахунок покупця.  Сума зворотньої доставки така ж як і вартість доставки вказана при оформленні замовлення яка утримується з суми повернення, а при обміні сплачена покупцем додатково.
  • При поверненні або обміні товарів, які знаходилися на складі в Києві, клієнт сам оплачує пересилку і отримує 100% вартості товару або змінює на інший, який теж знаходиться в Києві.
  • При поверненні товарів покупцеві надісланих зі складів Америці чи Європи ви повчаєте 100% вартості товару мінус вартість доставки на склад відправлення.
  • При обміні товару відправленого покупцеві зі складу Америці чи Європи Вам змінюють товар і ви додатково оплачуєте доставку з України в Америку в одну сторону.
 3. Обмін і повернення товарів актуальне тільки для України.

3. Умови обміну або повернення товару


Всі товари куплені на сайті інтернет-магазину R&A ви повчаєте у фірмовій упаковці, з брендовими бирками і наклейками.як ми повідомляли в умовах доставки всі вироби на певному етапі фіксуються на фото і документально для порівняння при обміні або поверненні (фотографії на вимогу покупця можуть бути відправлені на вказану в замовленні пошту). Покупець несе всю відповідальність за стан і укомплектованість товарів, що повертаються. Для повернення та обміну вироби вам необхідно дотримати наступні умови. 

 1. Виріб повинен бути у фірмовій упаковці (взуття в коробці), яка в свою чергу повинна бути не порушена і мати первісний товарний вигляд, тобто у тому вигляді, в якому вона була вами отримана.
 2. Товар повинен бути не використаний в побуті, без ознак експлуатації, належної якості і відповідати первісному споживчому увазі, в якому ви його отримали.
 3. Обов'язково наявність документів: товарний чек, замовлення з номером відповідним номером замовлення в нашій базі даний і у вашому особистому кабінеті, копії яких ви відправляєте при оформленні повернення на сайті.
 4. Комплектність і опції(колір, розмір і т. д.) вироби повинні повністю відповідати комплектності і опцій зазначених у замовленні.
 5. Обов'язково вкладіть в посилку оригінальний чек, який був виданий вам при отриманні.
 6.  Оформлення заявки на повернення на сайті інтернет-магазину R&A, яка повинна бути заповнена.
 7. При замовленні декількох товарів ви не можете розбити замовлення і відмовитися від отримання одного товару. Спочатку ви оформляєте отримання і після робите повернення цього виріб за вказаною нижче процедурою.
 8. Обов'язково вкладіть всі документи в посилку з товаром.
 9. повернення грошових коштів проводиться тільки на банківську карту, з якої була проведена оплата за товар.

4. Як оформити обмін або повернення товару

 1. Ви оформляєте на сайті заявку на повернення товару, за цим посиланням https://r-a.com.ua/uk/add-return/ заповнюєте всі поля і вказуєте справжню інформація, яка буде перевірятися.
 2. Вкажіть у заяві реквізити банківської картки
 3. Відправляєте копії документів: товарний чек, рахунок-фактура (скановані або фото).
 4. Після перевірки заявки ви отримуєте відповідь і якщо повернення або обмін товару на склад в Америці або Європі ми висилаємо опис подальших дій.
 5. Надійно упакуйте товар,  наприклад, взуттєву коробку упакуйте в додаткову коробку, а на самій взуттєвій коробці не наклеюйте ніяких поштових наклейок - упаковка-це частина товару).
 6. Відправляєте нам товар для експертизи на вказане відділення перевізника.
 7. Якщо замовлений вами товар розміщувався на складі в Києві, то після того як ми його отримаємо і перевіримо на відповідність всім вищезазначеним нормам ви отримуєте повернення грошових коштів або обмінюємо на вказаний вами товар, який знаходиться так само в Києві. Якщо ви хочете обмін на товар, який знаходиться на складі в Америці чи Європі, то ви додатково оплачуєте вартість доставки в Україну.
 8. Якщо товар доставлявся вам зі складу в Америці чи Європі, то після отримання та перевірки його на відповідність вищезазначеним нормам, ми відправляємо виріб на склад в США або Канаду і після прибуття на місце призначення ви отримуєте повернення грошових коштів, з якого буде вирахувана вартість зворотної доставки. Якщо ви замовляєте обмін на такий же або інший товару знаходиться на тому ж складі тоді ви додатково оплачуєте вартість доставки в Україну. Якщо товар, на який ви хочете зробити обмін знаходиться на складі в Києві, то вам відправляється цей товар і ви оплачуєте тільки вартість доставки в Київ і з Києва на вказану Вами адресу по Україні.
 9. Повернення грошових коштів на карту здійснюється протягом 7 робочих днів з дня підтвердження повернення.

Ми завжди йдемо на зустріч своїм дорогим клієнтам і звичайно дбаємо про ваш комфорт, тому прихильники того, щоб завжди знаходити компроміс і робити всіх задоволеними.