Про нас

R & A - це сучасний інтернет-магазин брендового одягу, взуття, аксесуарів. В основі назви абревіатура іменf Руслан і Аліна, які символізують спрямованість магазина - товари для неї і для нього. У нас ви знайдете все різновиди верхньої, нижньої, зимової, літньої, міжсезонний, спортивної, стильною, модною і іншого одягу, взуття та аксесуарів для дітей (дівчаток і хлопчиків, підлітків, юнаків та дівчат), а також жінок і чоловіків.

Інтернет-магазину R&A був створений в 2015 році, коли ми звернули увагу на те, що в Україні, а після з'ясуаалося і в Європі: по-перше, відсутня онлайн-магазин нових колекцій оригінального одягу, взуття та аксесуарів відомих виробників для всієї родини ( після моніторингу ринку, стало ясно, що в Україні у багатьох представлені старі, як мінімум минулорічні і більше колекції, які вже давно відсутні в каталогах брендів. По-друге, вартість товарів сильно завищена і від реальної відрізняється 100% і більше. і по- третє, в Україні і Європі е представлені унікальні товари деяких брендів, що обмежують їх для одного ринку, так звані "закриті продажу", до яких у вас немає доступу. І все вище перераховане ми вирішили заповнити на 100% і дати можливість вам купити, все, що ви хочете і краще . Наш головний офіс в Києві (Україна) (детальніше див. Контакти), ми відправляємо товари по всій Україні, в країни Європи і колишнього СНД.


Товари від кращі світових брендів із закритих продажівАкційна ціна, знижки, акції на брендові товари в інтернет-магазині R&A Стильна, модна, брендовий одяг, взуття аксесуари для жінок та інших членів сім'ї


У чому наші відмінності?


 1. Ми пропонуємо унікальний асортимент товарів закритих продажів популярних < a href="brands">виробників ! Раніше ці моделі були недоступні покупцям Європи та України і тільки завдяки інтернет-магазину R&A ви можете їх замовити.
 2. У нас представлена тільки оригінальна продукція, що доставляються самими виробниками, завдяки чому ви отримуєте оригінальну гарантію на якість і обміну, повернення товарів.
 3. за індивідуальним замовленням викуповуємо товари з будь-яких сайтів і магазинів США і Європи. 
 4. Однією з головних наших цілей - запропонувати вам комфортний, якісний сервіс, що задовольняє ваші потреби в якісній, брендового, модною і оригінальною одязі, взуття та аксесуарів для жінок, чоловіків і дітей різного віку. Високі стандарти, конфіденційність і безпеку, максимальна функціональність, почуття гумору і індивідуального стилю - наші головні цінності.
 5. Ми "шанувальники" сміливих і креативних поєднань, людської безпосередності і незвичайності, завдяки чому торгуємо виробами, надихаючими на вільне самовираження в будь-яку погоду, в будні або свято на радість собі. своїм близьким і нашим улюбленим дітям.
 6. Особливо відзначимо товари для самих маленьких - новонароджених та немовлят, які ви можете купити у нас. До цієї групи особливе ставлення і увагу, так як це перші в житті кроки малюка і головне, щоб він відчував себе комфортно, зручно і безпечно, а батьки були впевнені в цьому і не переплачували.


Час роботи


 1. В інтернет-магазині R&A замовлення приймаються:
   • онлайн 24 години на добу 7 днів на тиждень
   • через call-центр щодня з 10.00 до 22.00
 2. Оформлення повернення або обміну товару на сайті цілодобово 24/7.
 3. Ми обробляємо замовлення та передзвонюємо замовника щоденної замовлень з 10.00 до 23.00 або в зазначений час в коментарях до замовлення.
 4. Служба доставки по Києву інтернет-магазину R&A, а також час відправлення товарів Понеділок - Субота з 10.00 до 20.00.


Як ми працюємо?


 1. Ви Оформляєте замовлення на сайті або через call-центр (по телефону) Ми зв'язуємося з вами і підтверджуємо замовлення, адресу доставки, спосіб оплати і все ін. складові покупки.
 2. Далі ми виписуємо товар зі складу виробника.
 3. Посилка формується від 1 години до 1-3 днів, після чого відправляється на вказану вам адресу.
 4. Ви отримуєте замовлення (час доставки залежить від вашого місця розташування), перевіряєте його (при першій покупці переконуєтеся в автентичності та оригінальності товару, після чого ми впевнені станете наші постійними покупцями), якщо потрібно оплачуєте решту суми і насолоджуєтеся унікальною покупкою. 
 5. протягом 14 днів ви можете повернути або обміняти товар у самого виробника і