The Children's Place українською мовою

The Children's Place українською мовою

The Children's Place українською, російською, англійською мовами в Україні, інтернет-магазин R&A


Вам подобається одяг, взуття та аксесуари відомого американського, дитячого бренду The Children's Place (транскрипція. на рус.- Чілдренс Плейс)? Так, ви розумієте як і знаєте, що потрібно вашому у малюкові. Ви хотіли б купувати товари у самого виробника або бути на 100% впевненою(им) що це оригінальний виріб і з нової колекції? Ви шукайте офіційний сайт інтернет-магазин The Children's Place українською мовою? Шановні друзі, все це ви знайдете у нас, в інтернет-магазині R&A, крім останнього, тому що офіційного представництва та сайту "Чілдрен Плейс" в Україні не існує і тим більше українською мовою. Ми ж пропонуємо вашій увазі весь унікальний, модельний ряд американського виробника, представлений в офіційних каталогах і магазинах роздрібної, а також інтернет торгівлі The Children's Place в США і Канаді. Причому це не старі вироби, а виключно нові колекції, які регулярно оновлюються і дорповнюються. R&A - це єдиний в Україні (в Києві, але доставляє товари по СНД) інтеррнет-магазин з такими пропозиціями і асортиментом оригінальних товарів вашого улюбленого бренду, тому ми - ваш найкращій вибір.

The Children's Place російською мовою інтернет-магазину R&A в Україні


Купити Чілдренс Плейс в інтернет-магазині R&A

  1. На нашому сайті опис і характеристики всіх товарів The Children's Place представлені українською, російською та англійською мовами.
  2. У нас ви знайдете зимову, весняну, літню, осінню одяг, до неї взуття та аксесуари, як для хлопчиків так і для дівчаток, а також товари унісек, представлені в двох категоріях.
  3. Ви зможете комфортно вибрати потрібний виріб і оформити на нього замовлення, після чого ми доставимо його вам і ви насолодитеся високою якістю американського менталітету і турботи про дітей.
  4. Для розуміння і правильного вибору розміру одягу, взуття та аксесуарів, в інтернет-магазині R&A представлена ​​офіційна таблиця розмірів Чілдренс Плейс в сантиметрах (для зручності українському і європейському покупцеві). З її допомогою ви правильно порівняйте антропометрії вашої дитини і розмір сподобався товару. Розмірна сітка взуття і одягу The Children's Place - це вірний спосіб зробити правильний вибір.

Дитяче місце в Україні - це інтернет-магазин R&A

У перекладі з англійської The Children's Place - це "дитяче місце", тобто там де "все для дітей", аналогом чого може бути поширена в історії України мережу магазинів "Дитячий світ". Ось тільки ціни Чілдренс Плейс набагато демократичніші і приємніші для батьків, а про якість і нічого говорити, тому що вона світового рівня, орієнтована на індивідуальні особливості вашого малюка і безпеку. Якщо ви ще не знайомі з товарамі The Children's Place, то поспішайте їх купити, ви неодмінно станете їх шанувальником. Інтернет-магазин R&A - це єдине торгова платформа в Україні, яка гарантує оригінальний Чілдренс Плейс. Чекаємо ваших замовлень, дзвінків і завжди раді відповісти на будь-які питання.